Kontakt

RENTGEN ZĘBÓW BIELSKO

ul. BARLICKIEGO 15

(wejście od frontu budynku, przez klatkę koło szyldu
z „żółtym ząbkiem”)

tel:
33/816 51 85
pon-pt:
8.30 - 19.00
sob:
9.00 - 14.00

(zobacz na mapie)

Rentgen Zębów Bielsko

Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy do niezależnej Pracowni RTG – Rentgen Zębów Bielsko przy ul. BARLICKIEGO 15.

Wykonujemy wysokiej jakości stomatologiczne zdjęcia rentgenowskie analogowe oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy również zdjęcia RTG cyfrowe.

Wprowadzony profesjonalny sprzęt zapewnia jedną z najwyższych dostępnych na rynku jakości zdjęć RTG. Na tak wysoką jakość zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych pozwala opatentowana unikalna technologia multifokalna (zmiennej ogniskowej) i nowatorski czujnik kadmowo-telurowy z bezpośrednią konwersją. (więcej w zakładce ZAKRES USŁUG)

Używając najnowocześniejszej aparatury charakteryzującej się wysoką precyzją i minimalną dawką promieniowania oraz wykorzystując długoletnie doświadczenie w wykonywaniu zdjęć RTG stomatologicznych dbamy o stałą wysoką jakość wykonywanych zdjęć.

Naszym pacjentom gwarantujemy:

  • fachową i miłą obsługę
  • nowoczesny sprzęt
  • konkurencyjne ceny
  • krótki czas realizacji

Nasza pracownia RTG wyposażona jest również w analogowe w aparaty rentgenowskie stomatologiczne z przetwarzaniem częstotliwości. Powyższe aparaty redukują dawkę promieniowania dla pacjenta o 30%, przez co spełniają najwyższe standardy światowe oraz nie narażają pacjentów na niepotrzebne dodatkowe promieniowanie, które nie ma wartości diagnostycznej (tzw. promieniowanie miękkie).

W naszej pracowni RTG wykonujemy głównie zdjęcia:

  • zdjęcia RTG punktowe zębów
  • zdjęcia RTG panoramiczne zębów
  • zdjęcia RTG cefalometryczne zębów (pełny zakres zdjęć w zakładce Zakres usług)

Wszystkie rodzaje zdjęć RTG można wykonać bez wcześniejszej rejestracji, a zdjęcia wydawane są natychmiast po ich wykonaniu (do 10 min.).

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Pracowni RTG- Rentgen Zębów Bielsko.

-